Aktualitātes

14.06.2017Drukāt
Visā Latvijā notiks ikgadējās audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu reģionālās atbalsta grupas

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) sadarbībā ar nodibinājumu “Sociālo pakalpojumu aģentūra” organizē Latvijas audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu reģionālās atbalsta grupas visā Latvijā. To laikā dalībniekiem būs iespēja aktīvi un saturīgi pavadīt laiku, uzzināt jaunu informāciju un apgūt līdz šim neiepazītas prasmes, kā arī vienkārši labi atpūsties.

Latgales reģiona atbalsta grupa notiks 17.–18. jūnijā atpūtas kompleksā “Aglonas Alpi” Aglonā, Zemgales reģiona atbalsta grupa – 1. un 2. jūlijā atpūtas kompleksā “Turbas” Ikšķiles novadā. Vidzemes reģiona audžuģimenes, adoptētāji un aizbildņi tiksies 15.-16. jūlijā konferenču un atpūtas kompleksā “Ratnieki” Līgatnes novadā, savukārt Kurzemes reģiona atbalsta grupa notiks 5.-6. augustā Vaiņodes internātpamatskolā.

“Šādas tikšanās tiek rīkotas jau vairāk nekā desmit gadus, un šajā laikā ir pierādījies, ka tās ir gaidītas un vajadzīgas. Cilvēki, kuru ikdiena ir saistīta ar bērniem, vēlas satikties, apmainīties ar informāciju, uzzināt jaunas lietas, galu galā – arī iegūt jaunus draugus. Šis darbs ir liels izaicinājums, tādēļ šāda iespēja pabūt kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem ir ļoti nozīmīga”, atzīst VBTAI priekšnieka vietniece Anita Gotharde.

Atbalsta grupu laikā to dalībniekiem varēs piedalīties izglītojošās un radošās darbnīcās un darba grupās, noklausīties lekcijas par inovatīvām bērnu audzināšanas un disciplinēšanas metodēm, iepazīties ar citu vecāku pieredzi un līdzdarboties daudzveidīgās praktiskajās nodarbībās. Notiks arī ģimenes saliedējošas aktivitātes, kā arī radošie pasākumi, koncerti un dejas.

 
MeklēšanaJūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi


Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 20.02.2020