Aktualitātes

27.06.2017Drukāt
Turpinās audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu reģionālās atbalsta grupas - salidojumi

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija sadarbībā ar nodibinājumu “Sociālo pakalpojumu aģentūra” šajā vasarā organizē Latvijas audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu reģionālās atbalsta grupas - salidojumus. Zemgales reģiona audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu atbalsta grupa norisināsies 1. un 2. jūlijā atpūtas kompleksā “Turbas”, Ikšķiles novadā.

 

Atbalsta grupu laikā to dalībnieki varēs piedalīties izglītojošās un radošās darbnīcās un darba grupās, noklausīties lekcijas par inovatīvām bērnu audzināšanas un disciplinēšanas metodēm, iepazīties ar citu vecāku pieredzi un līdzdarboties daudzveidīgās praktiskajās nodarbībās. Notiks arī ģimenes saliedējošas aktivitātes, kā arī radošie pasākumi, koncerti un dejas.

 

Dalība un visu pasākumu programma reģionālajās atbalsta grupās ir bez maksas!

 

Lai piedalītos atbalsta grupā 1. un 2. jūlijā, Zemgales reģiona audžuģimenēm, aizbildņiem un adoptētājiem nepieciešams pieteikt savu dalību salidojumā.  Sīkāku informāciju par pieteikšanos dalībai salidojumā var saņemt savas pašvaldības bāriņtiesā.

 

 
MeklēšanaJūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi


Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 28.02.2020