Aktualitātes

03.11.2017Drukāt
Konsultatīvā nodaļa izvērtē pirmā gada darbības rezultātus

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (turpmāk – VBTAI) Konsultatīvā nodaļa strādā jau gadu, tādēļ 2. novembrī tika organizēts nodaļas pirmā gada darbības izvērtēšanas pasākums.

Pasākuma laikā Konsultatīvās nodaļas speciālisti informēja par nodaļas darbu, t.sk. par nodaļas darba specifiku, tās darbības līdzšinējiem rezultātiem un nākotnes izaicinājumiem. Pasākumā piedalījās ne tikai nozares profesionāļi un eksperti, bet arī sadarbības partneri no pašvaldību sociālajiem dienestiem un izglītības iestādēm.

Pasākuma apmeklētāji varēja iepazīties ar Konsultatīvās nodaļas telpām, kā arī noskatīties videosižetu, kurā Konsultatīvās nodaļas apmeklētāji pauduši viedokli par konsultācijas gaitu un Konsultatīvās nodaļas speciālistu sniegtajiem ieteikumiem.

 

VBTAI no 2016. gada aprīļa līdz 2021. gada martam īsteno “Eiropas Sociālā fonda projektu “Atbalsta sistēmas pilnveide bērniem ar saskarsmes grūtībām, uzvedības traucējumiem un vardarbību ģimenē”, lai pilnveidotu atbalsta sistēmu bērniem ar uzvedības traucējumiem un saskarsmes grūtībām, viņu likumiskajiem pārstāvjiem vai aprūpētājiem, kā arī pašvaldību speciālistiem. Konsultatīvā nodaļa izveidota projekta ietvaros.
MeklēšanaJūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi


Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 24.10.2020