Paziņojumi presei

14.05.2018Drukāt
Rīgas pilī notiks konference “Latvijai – 100. Bērnu tiesību aizsardzības likumam – 20”

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija sadarbībā ar Labklājības ministriju 15. maijā Rīgas pilī rīko konferenci “Latvijai – 100. Bērnu tiesību aizsardzības likumam – 20”, Latvijas jubilejas gadā iezīmējot atskaites punktu paveiktajam bērnu interešu un tiesību aizstāvības jomā. Konference pulcēs bērnu tiesību aizsardzības jomas profesionāļus no Latvijas un ārvalstīm.

Konferenci ar uzrunu atklās Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone, uzrunas teiks arī Labklājības ministrijas parlamentārā sekretāre Karina Ploka, Tiesībsargs Juris Jansons un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas priekšniece Marianna Dreja.

 

Konferences mērķis ir apzināt galvenās problēmas, kas traucē bērnu vienlīdzīgu tiesību un iespēju nodrošināšanai, kā arī iespējām saņemt kvalitatīvus un aktuālajās vajadzībās balstītus sociālos pakalpojumus. Konferences gaitā iecerēts gan vēsturisks atskats uz bērnu tiesību aizsardzības sistēmas veidošanos Latvijā, gan ārvalstu ekspertu pieredzes stāsti, gan informēšana un diskusijas par jomas nākotnes perspektīvām.

 

Konferences mērķauditorija ir bērnu tiesību un interešu nodrošināšanā iesaistītie nozaru institūciju pārstāvji, valsts un pašvaldību speciālisti, kā arī nevalstisko organizāciju pārstāvji.

 

Lai sekotu konferences norisei tiešsaistē, lūdzam sekot saitei: http://www.leta.lv/onair/embed/b:latvijai100

Tiešraide būs vērojama arī Labklājības ministrijas mājaslapā www.lm.gov.lv un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas mājaslapā www.bti.gov.lv.
MeklēšanaJūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi


Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 27.09.2020