Konferenču materiāli

26.04.2010Drukāt
Konferences „Bērna interešu ievērošana, organizējot starpinstitucionālo sadarbību, vardarbības pret bērnu gadījumu risināšanā” materiāli (2010. gada 23. aprīlis)

Inspekcija aicina iepazīties ar konferences "Bērna interešu ievērošana, organizējot starpinstitucionālo sadarbību, vardarbības pret bērnu gadījumu risināšanā” materiāliem.

LR Saeimas Sociālo un darba lietu komisija sadarbībā ar centru „Nodibinājums Dardedze” un Oak Foundation rīkotās konferences materiālos atrodama informācija par dažādiem aktuāliem ar bērnu tiesību aizsardzību saistītiem jautājumiem, tostarp – Valsts policijas informācija un statistika par noziedzīgiem nodarījumiem, kuros cietušas nepilngadīgas personas, starpinstitucionālās sadarbības pieredze un vērtējums Rīgas pašvaldībā, kā arī izglītības un veselības aprūpes sistēmās, informācija par starpinstitūciju sadarbības modeļiem, konkrētu gadījumu analīze no institūciju sadarbības viedokļa u.tt.

 

Aicinām iepazīties ar šiem materiāliem!

 


Pievienotie materiāli

 
VP - bērnu aizsardzība no prettiesiskām darbībāmMargaret Lynchprojekts "Multidisciplinārās atbalsta sistēmas ieviešana vardarbības upuriem"
Rīgas pašvaldības pieredzeSadarbība izglītības sistēmāStarpinstitucionālās sadarbības modeļi
Konkrēta gadījuma analīzeSadarbība veselības aprūpes sistēmāMargaret Lynch 2MeklēšanaJūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi


Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 10.07.2020