Audžuģimene

Drukāt
Starptautiskā konference "Audžuģimenes loma un iespējas audžubērna dzīves kvalitātes uzlabošanā"

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija sadarbībā ar nodibinājumu “Sociālo pakalpojumu aģentūra” 2014. gada 28. novembrī organizēja starptautisku konferenci “Audžuģimenes loma un iespējas audžubērna dzīves kvalitātes uzlabošanā”. Konferencē aicināti piedalīties gan speciālisti, gan audžuģimenes, lai veidotu vienotu izpratni par raksturīgākajām grūtībām audžuģimeņu darba praksē, apmainītos ar viedokļiem un kopīgi diskutētu par grūtību risināšanas iespējām.

Konferencē bija iespēja uzzināt par pusaudža audžuģimenē un aizbildnībā portretu un vajadzībām, audžuģimenes lomu un iespējām audžubērnu dzīves kvalitātes uzlabošanā, audžuvecāku un audžubērnu savstarpējām attiecībām un izmantojamām disciplinēšana metodēm, kā arī audžuģimeņu darbības pieredzi Norvēģijā.

 

Ar konferencē "Audžuģimenes loma un iespējas audžubērna dzīves kvalitātes uzlabošanā" izmantotajām prezentācijām iespējams iepazīties, lejupielādējot pielikumā esošos materiālus.


Pievienotie materiāli

 
A. PavlovskyI. KrastiņaR. Niedre
T. UzoleMeklēšanaJūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi


Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 27.09.2020