Aktualitātes

27.09.2017Drukāt
Aicinām pieteikties dalībai konferencē par interneta drošību

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija aicina vecāko klašu skolēnus un viņus pavadošu pedagogu pieteikties dalībai konferencē – domnīcā “Esi blakus: parādi, atbalsti, iedrošini!”, kas notiks 19. oktobrī.

Konference akcentēs vecāko klašu skolēnu potenciālu un resursu, kļūstot par padomdevējiem un atbalstu jaunākajiem bērniem laikā, kad viņi apgūst interneta piedāvātās iespējas. Šajā ceļā mazākajiem var palīdzēt vecāko klašu skolēni, kas interneta lietošanas jomā jau ir uzskatāmi par ekspertiem un tajā pašā laikā var ar svaigu skatījumu ieteikt labākās metodes, kas mazākajiem palīdzēs droši apgūt interneta pasauli.

 

Šoreiz lielākais akcents tiks likts uz katra konferences – domnīcas dalībnieka paša ieguldījumu pasākuma norisē. Tā nebūs konference klasiskā izpratnē, bet gan skolēnu – interneta ekspertu tikšanās, lai rastu labākos ieteikumus un metodes jaunāko skolēnu drošības veicināšanai virtuālajā pasaulē.

 

Pieteikties dalībai konferencē var līdz 9. oktobrim. Sīkāka informācija atrodama pielikumā.

 


Pievienotie materiāli

 
Par konferenciMeklēšanaJūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi


Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 30.11.2020