Noderīga pieredze

Drukāt
„Draudzīgas skolas” videofilmu konkursā startē Ozolnieku vidusskola

Viena no projektā „Draudzīga skola” piedāvātajām aktivitātēm ir filmu konkurss par konfliktu risināšanu skolas vidē. Pirmo filmiņu ar savu konflikta risināšanas modeļa atainojumu ir iesūtījusi Ozolnieku vidusskola.

Viena no projektā „Draudzīga skola” piedāvātajām aktivitātēm ir filmu konkurss par konfliktu risināšanu skolas vidē. Lai piedalītos šajā konkursā, skolēni tiek aicināti pēc pašu izstrādātiem scenārijiem veidot īsfilmas vai klipus par konfliktiem skolas vidē un to risināšanu.

 

Pirmo filmiņu ar savu konflikta risināšanas modeļa atainojumu ir iesūtījusi Ozolnieku vidusskola. Šīs skolas skolēnu domes dalībnieki ir izveidojuši videoklipu, kurā inscenēta konfliktsituācijas skolā rašanās un risināšana. Lai gan šis konflikts ir izdomāts, tā norise ir pilnībā iespējama arī reālajā situācijā.

Ozolnieku vidusskolas videoklipu var apskatīt Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas kontā portālā www.youtube.com/user/vbtai

Veidojot filmas, konkursanti var izmantot jebkuru pieejamo video filmēšanas tehniku (rokas kameras, telefonkameras vai tml.). Vienīgais ierobežojums – iesniedzamā materiāla garums nedrīkst pārsniegt 3 minūtes.

 
MeklēšanaJūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi


Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 29.05.2020