Vienojošie pasākumi - 2015

18.06.2015

Kustības „Draudzīgā skola” dalībnieces Kārsavas vidusskolas 10.a klases Projektu nedēļas laikā strādāja pie sporta pasākuma scenārija izveidošanas, kā arī iepazina Marka Rotko muzeju Daugavpilī.

Sīkāka informācija par šo aktivitāti atrodama pielikumā.

18.06.2015

Kustības „Draudzīgā skola” Vienojošo pasākumu nedēļas ietvaros Kārsavas novada Kārsavas vidusskolas 10.a klases skolēni ar pašu sarūpētām dāvanām devās uz Malnavas pagasta bērnudārzu "Sienāzītis".

Sīkāka informācija par šo aktivitāti atrodama pielikumā.

09.06.2015

Kustības „Draudzīgā skola” ietvaros Kārsavas novada Kārsavas vidusskolas 8.a klases skolēni kopā ar klases audzinātāju V. Tuči iesaistījās aktivitāšu blokā „Maijs – apkārtnes izzināšanas mēnesis”, kur vāca ziedojumus un sniedza atbalstu Rēzeknes namsaimnieks SIA “Dzīvnieku patversme suņiem”.

Sīkāka informācija par šo aktivitāti atrodama pielikumā.

07.05.2015

Kā jau rakstījām, Ikšķiles vidusskolas kolektīvs šogad aktīvi turpināja iepriekšējā gadā aizsākto Vienojošo pasākumu nedēļas pieredzi un dažādās zaļās un veselīgās aktivitātēs iesaistīja nu jau visu novadu.

Par to, kā noritēja šī pasākumiem bagātā nedēļa, stāsta pielikumos atrodamie apraksti.

 

09.04.2015

Ikšķiles vidusskolas kolektīvs, ņemot vērā pirmās Vienojošo pasākumu nedēļas pozitīvo pieredzi, šogad turpina tradīciju, turklāt krietni paplašinot pasākumu norises robežas.

Un tā Ikšķilē no 13. līdz 17. aprīlim notiks pasākumu cikls ar moto "Esi vesels - dzīvo gari!", kurā piedalīsies dažādas pilsētas iestādes, skolēnu vecāku un apkārtnes iedzīvotāji.

Sīkāk ar plašo un interesanto pasākumu programmu var iepazīties, lejuplādējot pielikumus.

08.04.2015

Kustības "Draudzīga skola" Vienojošo pasākumu iniciatīvas ietvaros Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola 13. martā organizēja citādo mācību dienu "Gribu! Varu! Daru!", kuras laikā skolēni ierasto stundu vietā iepazinās ar citu skolēnuārpusstundu sasniegumiem un vaļaspriekiem, kā arī iepazīstināja skolasbiedrus ar saviem panākumiem.

Sīkāk par to - pielikumā atrodamajā prezentācijā.

 

08.04.2015

Kad kalendārs rāda februāri, gan lieli, gan mazi gaida Svētā Valentīna dienu, lai viens otru varētu iepriecināt ar slepenām vēstulītēm, atzīšanos mīlestībā un mazām dāvanām. 

Arī Sūnu pamatskolā 13. februārī tika svinēta šī diena - draudzības un mīlestības zīmē.

 
MeklēšanaJūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi


Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 22.10.2018