KONKURSI!

28.04.2016Drukāt
Noskaidroti konkursa par interneta drošības spēļu izveidi uzvarētāji

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) rīkotajā konkursā skolēniem, kurā viņi tika aicināti izstrādāt galda spēļu projektus par drošību interneta vidē, uzvarējis Rīgas Ostvalda vidusskolas 5.c klases skolnieces Elīnas Asadullajevas veidotais darbs. Otrajā vietā ierindojās Salaspils 2. vidusskolas 10.a klases skolnieka Ērika Solovjova izstrādātā spēle, bet trešajā – Līvānu 1. vidusskola 6.a klases skolnieces Esteres Kraukles spēle.

Konkurss tika organizēts, lai vairotu bērnu un jauniešu izpratni par drošību interneta vidē.  Lai piedalītos konkursā, tā dalībniekiem bija jāizstrādā un jānosūta VBTAI galda spēles makets un tam pievienoti skolēna izstrādāti spēles noteikumi. Konkursā varēja piedalīties ikviens vispārizglītojošās vai profesionālās izglītības iestādes skolēns vai audzēknis, sākot no 5. klases. Dalībai konkursā tika iesūtīti vairāk nekā 40 skolēnu darbi.

 

Konkursa uzvarētāji tiks apsveikti kustības “Draudzīga skola” konferencē “Skola un internets – vieta cieņai un sapratnei”, kas notiks piektdien, 29. aprīlī, augstskolas “Turība” Lielajā zālē.

 
MeklēšanaJūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi


Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 17.02.2019