STOPĒT BĪSTAMI

07.09.2007Drukāt
Skolēni! Piedalieties karikatūru konkursā!

Žurnāls DADZIS, sadarbībā ar Valsts Policiju, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekciju un Bezvēsts pazudušo bērnu meklēšanas biedrību, izsludina karikatūru konkursu skolēniem par tēmu STOPĒT BĪSTAMI!


Konkurss izsludināts informatīvas sociālās kampaņas „STOPĒT BĪSTAMI” ietvaros. Skolēnu iesūtītās karikatūras kļūs par šīs kampaņas sastāvdaļu!

 

DADZIS sekos līdzi akcijas norises gaitai, un līdz pat akcijas beigām rubrikā "Vārds Lasītājam" būs iespēja apskatīt labākos no iesūtītajiem darbiem. Savukārt visi iesūtītie darbi būs apskatāmi akcijas organizētāju interneta mājas lapās: www.bti.gov.lv, www.sargi-sevi.lv, www.pazudis.lv. Labāko darbu autoriem – balvas, kuras dāvās akcijas organizētāji un, protams, žurnāls DADZIS!

 

Esi čakls! Esi labākais! Gaidīsim skolēnu garadarbus līdz 2007.gada 5.novembrim (pasta zīmogs) uz DADŽA redakcijas adresi: Rīga, Graudu iela 68 – A 310, LV – 1058, ar norādi konkursam STOPĒT BĪSTAMI. Ja bilde neieiet aploksnē, vari sūtīt arī uz e-pastu: redakcija@dadzis.lv

 

P.S. Zemāk pievienotajā materiālā pieejams konkursa pieteikums, kas publicēts žurnālā DADZIS – šo materiālu var izprintēt un izdalīt skolēniem, aicinot piedalīties šajā konkursā.

 

Iedvesmai – DADŽA karikatūristu darbi par tēmu „Stopēt bīstami” 

 

Uzmanies, ja mašīnā ir vairāk kā viena persona!

 

 

  Informē radiniekus, kur un kādu mašīnu nostopēji!

 

 

 


Pievienotie materiāli

 
Konkursa "STOPĒT BĪSTAMI" pieteikums žurnālā DADZIS, augusts 2007MeklēšanaJūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi


Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 04.06.2020