STOPĒT BĪSTAMI

27.11.2007Drukāt
Prezentēs pētījumu – Bērnu stopēšanas pieredze Latvijā

Ceturtdien, 29.novembrī, plkst. 10:00, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) aicina masu mediju pārstāvjus uz preses konferenci, kurā notiks sociāli informatīvās kampaņas „STOPĒT BĪSTAMI” noslēgums un kampaņas ietvaros veiktā pētījuma „Bērnu stopēšanas pieredze Latvijā” prezentācija. Pasākumā būs iespēja uzzināt, kāds ir Latvijas bērna – stopētāja portrets, kā arī vizuāli skatīt Latvijas kartē atzīmētus izplatītākos stopēšanas reģionus un bīstamākās vietas.


Pētījumā, kurā aptaujāti vairāk kā 5000 bērnu, noskaidrota stopēšanas izplatība dažādos Latvijas reģionos, noskaidroti bērnu stopēšanas iemesli, kā arī viņu pieredze. Pētījums veikts š.g. septembrī, oktobrī un novembrī, kad visā Latvijā norisinājās sociāli informatīvā kampaņa „STOPĒT BĪSTAMI”, kuru organizēja Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI), Valsts policija (VP) un Bezvēsts pazudušo bērnu meklēšanas biedrība (BPBMB). Preses konferencē tiks sniegts pārskats par šī sadarbības projekta rezultātiem.

 

Kampaņas ietvaros, sadarbībā ar humora un satīras žurnālu DADZIS, bērniem tika rīkots arī karikatūru konkurss „STOPĒT BĪSTAMI”. Konkurss ir noslēdzies. 29.novembrī preses konferences dalībniekiem būs iespēja skatīt uzvarējušo bērnu darbus.

 

Preses konferences dalībnieki: VBTAI priekšniece Laila Rieksta – Riekstiņa, žurnāla DADZIS redaktors Andris Ruģēns, VP sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Maskaļonoka.

 

Preses konferences norises vieta un laiks: 29.novembris, plkst. 10:00, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija, Rīga, Teātra iela 3, 4.stāva zāle.
MeklēšanaJūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi


Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 05.06.2020