Kustības aktualitātes

18.09.2012

Kutībā "Draudzīga māja" iesaistījušos bērnu ārpusģimenes aprūpes iestāžu sarakstā ir iespēja atrast informāciju par tām iestādēm un atbildīgajām amatpersonām, kas iesaistījušās minētajā kustībā.

Tā kā kustība ir atvērta un labprāt gaida arvien jaunus dalībniekus, šis saraksts laika gaitā tiks mainīts un papildināts. Tas ļaus gan kustības dalībniekiem, gan iestādēm, kas vēl ir pārdomu procesā, atrast nepieciešamos kontaktus un informāciju nepastarpināti un operatīvi.

27.01.2014

18. janvārī notika konkursa kustībā „Draudzīga māja” esošo bērnu ārpusģimenes aprūpes iestāžu komandām noslēguma pasākums. Tajā sacentās četras komandas no bāreņu nama „Līkumi”, sociālās aprūpes centra „Tērvete”, Daugavpils bērnu nama – patversmes „Priedīte” un Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centra. Visai spraigā un jautrā cīņā visas dienas garumā konkursa žūrija par uzvarētājiem atzina bāreņu nama „Līkumi” komandu.

 

02.12.2013

Dārgie konkursa un kustības „Draudzīga māja” dalībnieki!

 

Ņemot vērā šī gada konkursa „Iepazīsties – mana māja, vide. Te Es dzīvoju” salīdzinoši zemo aktivitāti, esam pieņēmuši lēmumu mainīt konkursa norises gaitu.

Proti – secīgu konkursa uzdevumu risināšanas vietā mēs organizējam vienu fināla pasākumu orientējoši janvāra vidū, kurā komandas dienas gaitā pildīs dažādus uzdevumus, veiks komandas spēles u.tt., bet dienas nogalē tiks apkopoti rezultāti un noteiktas labākās komandas.

10.10.2013

Dārgie kustības „Draudzīga māja” dalībnieki!

 

Jaunajā darba posmā vēlamies Jūs aicināt piedalīties jaunā aktivitātē, kuras mērķis ir ļaut labāk iepazīt vidi, kurā dzīvojat, kā arī stiprināt savu komandu. 

 

Tas ir konkurss „Iepazīsti - te ir mana māja un vide, kurā es dzīvoju," kura galvenā balva būs piedzīvojumiem bagāta diena kopā ar radošo ideju centru „Oranžs”.

28.11.2012

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 24. novembrī, notika konkursa bērnu ārpusģimenes aprūpes iestāžu komandām „Iepazīsti mani” fināls. Tajā mērojās spēkiem sešas komandas no pieciem bērnu namiem – bāreņu nama „Līkumi”, biedrības „Asociācija „Dzīvesprieks””, sociālās aprūpes centra „Tērvete”, Valkas novada bērnu nama „Saulīte” un Naujenes bērnu nama. Labākos rezultātus izdevās sasniegt „Dzīvesprieka” un „Saulītes” komandām.

19.09.2012

Dārgie kustības „Draudzīga māja” dalībnieki!

 

 

Jaunajā darba posmā vēlamies Jūs aicināt piedalīties jaunā aktivitātē, kuras mērķis ir ļaut labāk iepazīt vienam otru.

 

 

Tas ir konkurss „Iepazīsti mani”, kura galvenā balva būs piedzīvojumiem bagāta diena kopā ar radošo ideju centru „Oranžs”.

 

17.12.2010

16. decembrī notikušais seminārs "Draudzīga māja un drošs internets" pulcēja kustības "Draudzīga māja" aktīvistus no visas Latvijas. Turpinājumā piedāvājam ieskatu semināra notikumos fotoattēlos.

17.12.2010

16. decembrī notika kustības „Draudzīga māja” dalībnieku seminārs „Draudzīga māja un drošs internets”, kurā tikās Valsts bērnu tiesību aizsardzības speciālisti un bērnu namu, kuri iesaistījušies minētajā kustībā, pārstāvji – kustības koordinatori un aktīvākie audzēkņi. Seminārs tika rīkots projekta NetSafe Latvia ietvaros un ar ES programmas Safer Internet finansiālo atbalstu.

13.07.2010

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Uzticības tālruņa 116111 speciālisti ir uzkrājuši vērā ņemamu pieredzi, kā palīdzēt bērniem un vecākiem dažādās kļūmīgās dzīves situācijās, tostarp arī saistībā ar vardarbību.

 

Tālākajā tekstā atradīsiet informāciju par vardarbības veidiem, rašanās iemesliem un iespējām ar to cīnīties.

 

13.07.2010

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija izsludina konkursu bērnu ārpusģimenes aprūpes iestāžu jeb bērnu namu audzēkņiem par kustības „Draudzīga māja” grafiskā logo izveidi. Šajā konkursā var piedalīties ikviens bērnu nama audzēknis vai audzēkņu grupa.
MeklēšanaJūsu jautājums
Šeit jūs varat uzrakstīt un atsūtīt jautājumu inspekcijai, kas tiks izskatīts un atbilde tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi


Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Ventspils iela 53
Rīga, LV – 1002
Tālrunis: 67 359 128
Fakss: 67 359 159
E-pasts: pasts@bti.gov.lv
© Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2006
Informācija atjaunota: 23.06.2018